Ubytování na horách

Slovo na úvod

Zdravíme všechny návštěvníky stránek Appaloosa Horse Ranch, ranče v Jeseníkách. Omlouváme se všem za to, že byly stránky tak dlouho "mrtvé". Ono to totiž nebylo vůbec jednoduché. Ranč si prošel jistým vývojem a dnes se ocitáme úplně někde jinde, bohatší o spoustu vědomostí, ale i trpkých zkušeností (kterými, bohužel, procházíme i právě teď).
Naším novým domovem je Černá Voda.

Postupem času měníme tvář ranče a s tím souvisí i změna názvu na Appaloosa Horse Ranch. Doufáme a věříme, že je to změna k ještě lepšímu a tuto změnu pocítíte i Vy.

Budoucnost

Středem našeho zájmu je naplnění Vašich přání. Buduje se ubytovací kapacity, které by měly v budoucnu uspokojit Vaše potřeby.

Máte-li už teď nějaký dotaz, neváhejte a pište e-mail nebo SMS, případně volejte a ptejte se.

Lidé AHR

Olík

Olík

Zakladatel ranče, hybná síla marketingu, reklamy a propagace. Vybudování ranče je jeho sen. Je autorem uspořádání, vzhledu i samotné realizace ranče. Mimo jiné je tiskový mluvčí a webmaster stránek WRC ČR. Na koni to nějak zvládá, má už jednu úspěšnou místní show s bičem za sebou.
Moderování závodů (vynikající zejména společně s Míšou Zachovou) mu vždy zvedne náladu: například Middle European CUP 2006 (mezinárodní závody ve westernovém ježdění) v Pezinku u Bratislavy na Slovensku nebo Westernový ranč v akci - 8. a 9. ročník výstavy Koně a lidé v Pardubicích.

Alone Boy alias Dort

Alone Boy neboli Dort, Dortík

Australský honácký pes Dortík (celým pravým jménem Alone Boy od Hradu Kaltenštejnu) je až servilně oddaný svému pánovi. Po několika minutách odloučení je neuvěřitelně rád, když může členy smečky znovu přivítat. A je to krasavec oblíbený každým, kdo ho potká.

TOPlist Copyright © 2003, AHR. Všechna práva vyhrazena. Web: http://ranc.kvalitne.cz
info@ranc.kvalitne.cz